سوالات متداول

سوالی در ذهنتان هست؟ در این قسمت پاسخ را ببینید!

سوالات متداول

سوالات پرتکرار از سوی مشتریان

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید،از قسمت از ما بپرسید سوال خود را مطرح کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

زمان تحویل مبل های شسته شده بستگی به ماه های مختلف سال دارد، زمان تقریبی برای مبل ها دو الی چهار روز

مبل ها پس از شستشو، ترمیم و یا تعمیر با هماهنگی های لازم به شما مشتری عزیز در تاریخی مقرر آماده شده و تحویل شما میگردد.

از آنجایی که مجموعه ما زیر نظر اتحادیه قالیشویی و مبل شویی تهران بوده کلیه خدمات ما زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران می باشد. پس از مشاهده متخصص قیمت گذاری می شود و قیمت طبق توافق ما و مشتری اعلام می شود. “شستشوی زیر قیمت نشان کم کاری و روشویی مبل ها میباشد که برخی از قالیشوییهای غیر مجاز اقدام به این کار میکنند”

مواد شستشوی مبل ها بسته به نوع مبل و جنس آنها می باشد برای مبل و شستشوی معمولی از تگزاپون استفاده می شود. برای اعلاء شویی مبل ها از شورها و دوا های گیاهی که بسته به جنس مبل متفاوت است استفاده می شود.

شستشوی مبل ها در محل به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. این نوع شستشوی به صورت خشکشویی محل می باشد که فقط سطح روی مبل شستشو می شود و گرد و غبار داخل فرش داخل مبل می ماند و این موضوع باعث می شود که مبل ها به مرور زمان آسیب دیده و ریشه آن از بین برود.

 مجموعه ما قبل از شستشو احتمال پارگی را به اطلاع شما می رسانند که با توافق شما فرش شسته شود. پارگی این قبیل از مبل ها بر عهده خود مشتری بوده و مبل شویی هیچ مسئولیتی را در قبال مبل های پوک و ضعیف نمی پذیرد.

هنوز جواب سوالت رو نگرفتی؟

با ما تماس بگیر!

مبل شویی تک